تناقض!

هادیانفر – رئیس پلیس فتا

می‌شود من از فوتبال متنفر باشم و داوری مسابقات فوتبال را برعهده بگیرم؟ یا مثلا گیاه‌خوار باشم و بگویم خوردن گوشت حرام است و همزمان، مدیر سازمان نظارت بر تولید و توزیع گوشت در ایران باشم؟

نمی‌شود دیگر!

آن‌وقت این آقا که تصویرش را در بالای صفحه می‌بینید، معتقد است شبکه‌های اجتماعی برای اجتماع مضر است و ایشان همزمان، ریاست پلیس فتا را هم برعهده دارد. 

نقل از ایسنا:

به گفته رییس پلیس فتای ناجا، بستر عملیات‌های تررویستی و ارتباطی تروریست‌ها در دنیا  در درجه اول توئیتر و در درجه دوم تلگرام است. بنابراین با توجه به وضعیت موجود توئیتر رفع فیلتر نخواهد شد.

اکثریت مطلق ایرانیان دارند از تلگرام برای ارتباط با دوستان و خویشاوندان استفاده می‌کنند. آن وسط، اگر چند بزهکار هم دارند سوء استفاده می‌کنند، وظیفه پلیس فتا برخورد با آنهاست؛ نه برخورد با اینترنت! استدلال هادیانفر مانند این است که بگوییم بستر تصادفات جاده‌ای، در درجه اول جاده و در درجه دوم خودرو است. بنابراین باید جلوی استفاده از جاده و خودرو را گرفت. و فکر کنید این جوک را وزیر راه و ترابری بگوید!

4 ديدگاه در “تناقض!

 1. سلام. تحلیل جالبی بود. جامعه ما به دلیل سنتی بودن چند سالی برای پذیرش تکنولوژی های جدید نیاز داره. خیلی از ابزار هایی که ما امروز استفاده میکنیم روزی نمادی از غرب و کفر بودند و اسلام رو به خطر می انداختند!!
  البته اکثریت افراد جامعه دیگه سنتی فکر نمیکنند ولی مسئولین چرا!!

 2. جناب سلفی بر اساس کدام شرع الهی پول مردم را در بانکهای کاسپین بلوکه نمودند ؟؟!!!در حالی که تمام تعاونی های متشکل آن از جمله فرشتگان از افرادی مانند معاون بانک مرکزی تشکیل شده بودند. جناب سلفی جمهور مردم ایران از اینکه مازندرانی، گیلانی، ترک در رسانه ملی مسخره شوند دلخورند. از اینکه اسامی ایرانی که مورد تایید اسلام عزیز ما هم هستند همواره در نقش دزد و قاچاقچی باشند ناراحت هستند. جناب سلفی از مذهبی ترین قشر تا من ساده ایران دوست مسلمان تا هموطنهای اهل کتاب از تلویزون شاکی اند. جناب سلفی شاهنامه مورد ستایش مقام معظم رهبری است اما توسط دوستان شما در صدا و سیما به تمسخر گرفته می شود. جناب سلفی بر اساس کدام قانون اسلامی، الهی و جمهوری اسلامی درحق امثال من که عمری برای دانش این کشور زحمت کشیدند اجحاف می کنید؟ ژن من خوب نیست یا دوستانی که با معدلهای پایین تر و سوابق علمی کمتر سالهاست که هیات علمی شدند و بنده هنوز حق التدیس مارکوپولویی با نگاه از بالا به پایین همکاران خودم در واحدها. جناب سلفی ژن من خوب نیست یا عزیزی که با معدل پایین معلوم نیست چطور بورسیه دکتری شده و یا جهت ادامه تحصیل با پول دولت به دانشگاههای کفار!! فرستاده می شود. بله ما مانند شما زاده یک خانواده شهید پرور!! در آمریکا نیستیم. اگر اینجا ریشمان را می زنیم و مرتب و آراسته می گردیم در سوئیس هم به همان صورت هستیم!! دیگر خودتان بهتر همپالگی های ما را به خصوص بچه های دوران من و گیلامرد را می شناسید چه کوخ نشینهایی که الان در نیاوران وزعفرانیه و …. می نشینند در برجها خانه دارند برای ما چه قیافه ها می گرفتند. عطر زدن ما را مسخره می کردند. اما امروز فرزندان برومندشان صفحه لاکچری باز می کنند اما ما همان هستیم برادر شهید پرور در آمریکا!! راستی ژن من خوب نیست که با پول مملکتم در دانشگاه مک گیل کانادا درس بخوانم یا شاید خوب فقط صاحبان ژن خوب می توانند در اوج جنگ که کشور مشکل نقدینگی داشت در مک گیل درس بخوانند. دوست عزیز تمامی ایران از این بازی مسخره که بین اقوام افتاده عصبانی هستند چرا عمدا جنگ آب بین لر و غیر لر راه انداختید. چرا در حالی که می دانید انتقال آب از دریای کاسپین به سمنان غیر ممکن است با اعصاب مردم بازی می کنید؟ چرا معدودی قوم گرا آزادند هر هتاکی به تاریخ و فرهنگ سرزمین من انجام دهند. چه کسی از تماشگران نماهای تراکتور سازی تبریز، ماشین سازی تبریز، آغری نیوز، دورنا نیوز، صبح چیچست ، سایت لور و یکسری نفوذی های قوم گرا در گیلان مت حمایت می کند حالا با سکوت و ان شاءالله تعمدی نباشد!! اینانت کجا رفت اخوی مگر نه اینکه حب الوطن من الایمان. به جای اینکه برای ماها بعد از پر گشودنمان جان مریم و جان ای هموطن بخوانید از برج غرورت پایین بیا. تو فرض کن هر چه گفتی هستم تو همان که ادعا می کنی هستی؟! موسی کلیم الله حاضر نشد در پیشگاه خدا خود را از سگ هم برتر بداند. قرآن که الحمدالله می خوانی؟! پس هیچ برتری از همپالگی های ما نداری. ژن همه ما برابر است. شما لزوما بنده خوب خدا که بایستی از همه مواهب شغلی ، بورس و حمایت باشد نیستی. همه برابریم. همه در پییشگاه خدا برابریم. این را باور کنید هموطن بی معرفت من.

 3. تمثیل شما و‌ امثال شما مع الفارق است، اینترنت بالکل مخلوق بشر کافر غربی است و در دل خود بار «فرهنگی» جامعه او را همراه دارد، این وعده ابله فریب که ما اسمارت فون و ستلایت دیش را می آوریم اما فرهنگی که همراه دارند را کنار‌ میگذاریم یا تعدیل میکنیم بعد از چهل سال و تبدیل شدن اکثریت مطلق جامعه به همپالگان شما دیگر خریداری ندارد.

  تمام ظواهر زندگی غربی از جمله تکنولپژی و علم آنها فقط تا جایی مجاز است که مانع از سلطه پذیری امت اسلامی از کفار نجس بشود، بیش از آن جایز نیست و باید در میان بدترین انواع محاربه و شرک قرار داده بشود.

  «جمهوری اسلامی» نشان داده که توانایی این کارها را ندارد، چون جمهوریست و چون مبتنی بر اجتهاد است، ما یک حکومت اسلامی لازم داریم که ترسی از اعمال احکام الله تعالی نداشته باشد ولو اینکه نصف مملکت بر اساس آن شایسته اعدام تلقی بشوند.

  گیل آمرد:
  آقای سلفی!
  IP شما این است: 172.104.153.210
  این یعنی شما از ایالت نیوجرسی در آمریکا، با رایانه ساخت کفار و با استعانت از اینترنت کفار در سرزمین کفر آنلاین شدید و دارید می گویید “اینترنت مخلوق بشر کافر غربی است”.
  من که حتما به صداقت شما ایمان می آورم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *