راهنمای نظر دادن

راهنمای نظر دادن و پیام گذاشتن:

گیل آمرد به بازخورد نوشته های خود بسیار بها می دهد و از آن برای بهتر شدن مطالب بعدی استفاده می کند. خوانندگان این تارنما، از دو راه می توانند درباره هر نوشته، نظر بدهند:

1 – در زیر هر نوشته، پنج گزینه “بسیار خوب، خوب، متوسط، بد، بسیار بد” وجود دارد که با فشردن هر یک از آنها، خواننده می تواند میزان رضایتمندی خود از مطلب را نمایش دهد. پس از امتیاز دادن، جمع امتیازهای داده شده به آن مطلب برای رای دهنده آشکار خواهد شد.

2 – برای گذاشتن پیام درباره هر یک از نوشته ها، کافیست روی عنوان آن نوشتار یکبار کلیک کنید و در زیر صفحه جدید، پیام یا توضیح یا پیشنهاد خود را در محل مربوط بنویسید. پیام ها پس از تایید (از نظر نداشتن محتوای هرزنگاری “spam” یا اهانت آمیز نبودن) در زیر همان مطلب منتشر خواهد شد.

گیل آمرد از دریافت بازخورد نوشته هایش استقبال می کند و آن را، چه انتقاد آمیز و چه تشویق کننده، به حساب توجه خوانندگان به سایت می گذارد.

3 ديدگاه در “راهنمای نظر دادن

 1. سلام
  من اهل شهرستان زیبای آستارا
  ممنون ازین که لینکم کردین smile
  شما چطور؟

  گیل آمرد:
  ما طالقانی تبار هستیم. طالقانی ها گویشی نزدیک به گویش شرق گیلان و غرب مازندران دارن و این گویش عینا در منطقه الموت هم به کار میره.
  گویش طالقانی رو در زمانی که علم زبانشناسی وجود نداشت، تاتی می نامیدن. ولی تاتی با طالقانی «زمین تا آسمان» فرق داره. تاتی گویشی است که اتفاقا در کوهستان های غرب آستارا و در استان اردبیل گویشور داره.

 2. با سلام و تشکر از سر زدنتان به وبلاگم
  من با قوم گیلکها آشنا هستم و دو ستان خوبی هم هستند که به من محبت دارند از نظرتان متشکرم ما در نوار مرزی ایران و جمهوری آذربایجان و ارمنستان واقع هستیم و رود ارس برای این دیار پل حسرت نامیده میشود در گیلان هم تالش و یا طالش ها را داریم که با هم همزبانیم ولی با همه اقوام ایرانی همنژادیم و افتخار می کنیم امیدوارم عیدتان مبارک باشد.

  گیل آمرد:
  سلام.
  لطفا نشانی وبلاگتان را بگذارید که من بتوانم باز هم سر بزنم. smile

 3. سلام استاد بین این دو نوع دوربین کدوم مورد رو انتخاب میکنید ؟
  sx60 canon
  Nikon D5200 AF-S DX Nikkor 18-55mm VR II Kit Digital Camera
  بدون در نظر گرفتن قیمت
  کاربرد بیشتر مسافرت ها و طبیعت گردی
  با در نظر گرفتن پارامترهای حرفه ای

متأسفانه امکان نظردهی در حال حاضر وجود ندارد!!!